آتش زدن ضایعات، آپارتمانی را در رشت به آتش کشید

آتش زدن ضایعات، آپارتمانی را در رشت به آتش کشید

آفتاب‌‌نیوز :

شهرام مومنی گفت: ۲۷ آتش نشان با ۸ خودروی اطفای حریق، سقف آپارتمان ۳ طبقه‌ای در محله دیانتی رشت را که به علت آتش زدن ضایعات دچار حریق شده بود را در کمتر از ۱۰ دقیقه مهار کردند. 

وی با اشاره به اینکه آتش زدن علفزار و ضایعات زیر آپارتمان به دست افرادی ناشناس باعث آتش گرفتن دیوار ایزوگام شده این ساختمان شد افزود: آتش به پشت بام این ساختمان سرایت کرده و به طبقه سوم این ساختمان آسیب رساند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با بیان اینکه در این آتش سوزی به کسی آسیب جانی نرسید به شهروندان توصیه کرد: با توجه به گرمای هوا از روشن کردن آتش در محوطه خانه ها، مجاورت دیوار‌های ایزوگام یاهمجوار با خانه‌های ویلایی که پشت بام‌های چوبی و شیروانی پرسیانا دارند خودداری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش زدن ضایعات، آپارتمانی را در رشت به آتش کشید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش زدن ضایعات، آپارتمانی را در رشت به آتش کشید"، کلیک کنید.