آغاز عملیات اجرایی خط 8 متروی تهران/ راه اندازی سامانه برخط کردن تاکسی های تهران

آغاز عملیات اجرایی خط 8 متروی تهران/ راه اندازی سامانه برخط کردن تاکسی های تهران

معاون حمل و نقل شهرداری تهران از راه انداری سامانه برخط تاکسیرانی خبر داد و با اشاره به آغاز عملیات اجرایی خط 8 متروی تهران، گفت: از دو روز پیش تجهیز کارگاه صورت گرفته و احداث رمپ ها آغاز شده است.

به گزارش تفریحبار، محسن هرمزی پس از استماع نظرات اعضای شورای شهر تهران در مورد وضعیت احداث خط 8 متروی تهران گفت: عملیات اجرایی خط 8 مترو از سال گذشته آغاز شده است و عملیات اجرایی در ایستگاه هایی که قرار بود تی بی ام فعال شود، آغاز شده و ما این آمادگی را داریم که گزارش اقدامات و برنامه ها را به کمیسیون ارایه دهیم.

معاون شهردار تهران در مورد وضعیت تراموا در تهران با بیان اینکه کریدورهای تراموا در شورای عالی ترافیک تصویب شده و با همکاری شورا پیش می رویم، افزود: توافقی با چینی ها انجام دادیم که یک رام تراموا به صورت رایگان در اختیار شهر تهران قرار دهند که از آن به صورت آزمایشی استفاده کنیم که سه ماه آینده این رام بدون ریل در اختیار ما قرار خواهد گرفت تا در مسیر مورد نظر تردد کند.

هرمزی در مورد هزینه های تاکسی برقی با بیان اینکه هنوز ماده 12 کاهش مصرف سوخت برای تاکسی های برقی به نتیجه نرسیده و رقم تسهیلاتی که پرداخت شده از محل صندوق کارآفرینی بوده است، اظهار کرد: رانندگان از این موضوع استقبال داشتند و وام با بهره پایینی پرداخت می شود.

معاون شهردار تهران در مورد آخرین وضعیت پایانه جدید شرق گفت: افتتاح پایانه شرق ارتباطی به کاندیداتوری شهردار تهران در انتخابات ندارد و ما پیش از این نیز اعلام کرده بودیم که پایان خرداد پایانه افتتاح می شود و بعد از تحویل پایانه به سازمان پایانه ها شرکت ها می توانند مستقر شوند.

وی در مورد راه اندازی سامانه برخط کردن تاکسی ها با تاکید بر اینکه این موضوع در سازمان فاوا انجام می شود، گفت: بر اساس وعده ای که مطرح شده این سامانه تا 10 روز آینده فعال خواهد شد و امیدواریم عملیاتی شود و بتوانیم گزارش آن را در جلسه آینده ارایه دهیم.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز عملیات اجرایی خط 8 متروی تهران/ راه اندازی سامانه برخط کردن تاکسی های تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز عملیات اجرایی خط 8 متروی تهران/ راه اندازی سامانه برخط کردن تاکسی های تهران"، کلیک کنید.