آقای گل پرسپولیس در اتوبان تهران اصفهان!

آقای گل پرسپولیس در اتوبان تهران اصفهان!

به گزارش خبرگزاری تفریحبار؛ علی علیپور که از او به عنوان برترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر یاد می‌شود و آخرین بازیکن پرسپولیس که توانسته با پیراهن این تیم در لیگ برتر ایران به مقام آقای گلی (در طول یک فصل) برسد، بعد از 4 فصل حضور در فوتبال باشگاهی پرتغال و بازی در تیم‌های ماریتیمو و ژیل‌ویسنته، در سودای بازگشت به فوتبال باشگاهی ایران است.

این بازیکن روز گذشته بعد از کش‌وقوس‌های فراوان سرانجام پای میز مذاکره رفت و با مدیران باشگاه پرسپولیس دیدار کرد. البته که گفته می‌شود علیپور از آنکه در اولویت پرسپولیسی‌ها نبوده دلخور است اما با این وجود، مذاکرات اولیه برای حضور این مهاجم باتجربه در پرسپولیس روز گذشته رسماً انجام شد.

پرسپولیسی‌ها رقم پیشنهادی خود را ارائه کردند و در طرف مقابل، علی علیپور هم خواسته مالی خود را مطرح کرد و گفته می‌شود در شرایطی که درباره سایر جزئیات قرارداد، توافقات نسبی حاصل شده اما عدم توافق مالی سرخ‌پوشان با علیپور باعث شده تا فعلاً خبری از امضای قرارداد نباشد.

سپاهانی‌ها هم که در شوک از دست دادن شهریار مغانلو هستند و این مهاجم باتجربه بعد از 2 فصل پیاپی آقای گلی به دنبال حضور در خارج از فوتبال ایران است و گفته می‌شود بند فسخ قراردادش را فعال کرده، به دنبال انتخاب بهترین جانشین برای او هستند. در همین راستا، طلایی‌پوشان هم به تازگی وارد مذاکره با علی علیپور شده‌اند و مذاکرات اولیه میان طرفین انجام شده تا 3 پیشنهاد جذاب روی میز این مهاجم باتجربه قرار گیرد که باید دید سرانجام مقصد بعدی علیپور کدام تیم خواهد بود و او از میان 3 پیشنهاد مطرح‌شده تصمیم به حضور در کدامیک از تیم‌ها خواهد گرفت.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آقای گل پرسپولیس در اتوبان تهران اصفهان!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آقای گل پرسپولیس در اتوبان تهران اصفهان!"، کلیک کنید.