اخذ آرای زندانیان ایرانی در کویت

اخذ آرای زندانیان ایرانی در کویت

سفیر ایران در کویت گفت: تعداد رای دهندگان در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کویت نسبت به دور قبل افزایش یافته است.

به گزارش تفریحبار، محمد توتونچی، سفیر ایران در کویت در تماس مستقیم ویدئویی با ستاد انتخابات خارج از کشور در وزارت امور خارجه اظهار کرد: با توجه به گرمی هوا در کویت پیش‌بینی می‌کنیم تعداد رای دهندگان در بعد از ظهر که شاهد کاهش نسبی دمای هوا هستیم، افزایش قابل توجهی داشته باشد.

وی با بیان اینکه در همین چارچوب در دور اول انتخابات، زمان رای گیری تا ساعت ۲۲ تمدید شد و در دور دوم نیز به احتمال زیاد تا ساعت ۱۰ شب تمدید خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما توانستیم که از طریق صندوق سیار آرای زندانیان ایرانی در کویت را نیز اخذ کنیم.

پایان خبر تفریحبار‌

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخذ آرای زندانیان ایرانی در کویت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخذ آرای زندانیان ایرانی در کویت"، کلیک کنید.