اخراج در انتظار این کارمندان!

به گزارش خبرگزاری تفریحبار و براساس گزارش مجله تفریحبار، تسلا به جمع شرکت های متعددی پیوسته است که اخراج های گسترده ای را انجام داده اند. به گزارش رویترز، این شرکت که تا دسامبر 2023 (آذر و دی 1402) بیش از 140,000 نفر کارمند داشت، بیش از 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند. رویترز تعداد دقیق مشاغل تعدیل شده را فاش نکرد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، با انتشار پستی نوشت: «درحالی که برای مراحل بعدی توسعه آماده می شویم، برای کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری باید به تمام جنبه های شرکت نگاه کنیم. به عنوان بخشی از این تلاش، ارزیابی کاملی از سازمان خود انجام داده ایم و تصمیم دشواری را برای کاهش بیش از 10 درصد نیروی کار خود در سطح جهانی گرفته ایم.»

در ماه فوریه (بهمن و اسفند) تسلا طی فرایند ارزیابی، از مدیران خود پرسید که کدام موقعیت های کارمندان ضروری است و همین موضوع نشان می داد اخراج ها قریب الوقوع هستند. به گزارش بلومبرگ، این شرکت خودروسازی بررسی عملکرد سالانه ی برخی از کارکنان را نیز لغو کرده است.

اخراج در انتظار این کارمندان!

ایلان ماسک در گزارش مالی اخیر تسلا اشاره کرد که این شرکت بین دو موج بزرگ رشد قرار دارد. اولین مورد محبوبیت مدل 3 و Y بود و دومین مورد وسیله ی نقلیه ی الکتریکی ارزان قیمتی است که شرکت روی آن سرمایه گذاری کرده. انتظار می رود این خودرو در اواخر سال 2025 عرضه شود.

ماسک به سرمایه گذاران هشدار داده است که انتظار می رود تسلا رشد فروش کمتری در سال جاری میلادی داشته باشد و این موضوع احتمالاً تسلا را به کاهش هزینه ها برای جلب رضایت سرمایه گذاران وادار خواهد کرد.

تسلا در سه ماهه ی اول سال 2024 فروش ضعیفی تجربه کرد و تعداد خودروهای تحویل شده درمقایسه با فصل قبل 8 درصد و درمقایسه با فصل قبل 20 درصد کاهش یافت.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخراج در انتظار این کارمندان!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخراج در انتظار این کارمندان!"، کلیک کنید.