اطلاعیه شماره یک ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره سانحه بالگرد رییس جمهور

اطلاعیه شماره یک ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره سانحه بالگرد رییس جمهور

آفتاب نیوز :

 ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر در اطلاعیه ای آخرین اقدامات جست وجو در سانحه بالگرد رییس جمهوری را اعلام کرد.

1. به محض اطلاع از وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری و همراهان، ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر تشکیل و در اولین گام، 46 تیم واکنش سریع هلال احمر از استان های آذربایجان شرقی، تهران، البرز، اردبیل، زنجان و آذربایجان غربی به محل حادثه اعزام شد .

2. کولیوند رییس جمعیت هلال احمر از لحظه وقوع حادثه، فرماندهی عملیات جست وجو و امداد و نجات را شخصا عهده دار و عازم منطقه وقوع حادثه شده است. 

3. 230 امدادگر واکنش سریع و تخصصی کوهستان هلال احمر از ساعات اولیه در محل حادثه حاضر و در مسیر رسیدن به نقطه احتمالی حادثه هستند. 

4. گزارش های اولیه حاکی است محل احتمالی حادثه شناسایی شده و امدادگران در این مسیر در حال حرکت هستند.  

5. در حال حاضر جهت تقویت تیم.های امدادی و به کارگیری تمامی امکانات، 15 تیم آنست هلال احمر (سگ های زنده یاب) در حال جست وجوی منطقه هستند. 

6. شرایط جوی نامساعد و مه گرفتگی شدید در منطقه کوهستانی و صعب العبور، سرعت عملیات جست وجو را با کندی روبرو کرده است.

7. اخبار تکمیلی در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه شماره یک ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره سانحه بالگرد رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه شماره یک ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال احمر درباره سانحه بالگرد رییس جمهور"، کلیک کنید.