اعمال ما در عرفه پوشاننده کاستی های ما در شب قدر است – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

اعمال ما در عرفه پوشاننده کاستی های ما در شب قدر است - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در نشست برخط مربیان پرورشی اتحادیه سراسر کشور به مناسبت روز عرفه و عید قربان گفت: هم برای روز عرفه و هم روز عید قربان از دعاهای صحیفه سجادیه استفاده کنید. توصیه شده که در کنار دعای مشهور عرفه اباعبدالله، دعای عرفه امام سجاد خوانده شود.

حاج علی اکبری با اشاره به اینکه دعای عرفه امام سجاد دعای 48 ام صحیفه سجادیه است؛ گفت: چه به لحاظ ابعاد عرفانی و چه به لحاظ ابعاد امام شناسی، دعای عجیب و ارزشمندی است. روز عرفه هم معمولاً توجه ما به دعای مشهور عرفه اباعبدالله است.

نماینده رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با بیان اینکه اعمال ما در روز عرفه جابر و پوشاننده کاستی های ما در شب قدر است؛ گفت: البته اصل روز عرفه برای کسانی است که در صحرای عرفات حاضر هستند اما با این حال برای کسانی که ظرف مکانی عرفه را ندارند و تنها می توانند از ظرف زمان عرفه بهره ببرند؛ این امید وجود دارد که بتوانند بهره ای این روز ببرند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به نزدیکی انتخابات گفت: در انتخابات پیش رو هم دعا می کنیم که با یک مشارکت مناسب و با یک خروجی خوب و با کیفیت، انتخابات به اتمام برسد. ان شاالله خداوند رییس جمهور شهید ما و همراهانشان را در بهترین منازل اخروی مستقر فرماید.

وی با تاکید بر اینکه مساله مهم در انتخابات مشارکت مردم است؛ گفت: اصل و آن چیزی که برای رهبر معظم انقلاب هم مهم است میزان مشارکت مردم در انتخابات است؛ البته انتخاب فرد اصلح هم مهم است؛ اگر فرد نامناسبی انتخاب شود ممکن است سرعت پیشرفت کشور کند و یا گاهی متوقف شود پس باید در انتخاب فرد اصلح هم بکوشیم ولی اصل اساسی تر حضور مردم و مشارکت بیشتر مردم در انتخابات است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعمال ما در عرفه پوشاننده کاستی های ما در شب قدر است – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعمال ما در عرفه پوشاننده کاستی های ما در شب قدر است – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.