امکانات برای برگزاری انتخابات با شکوه تدارک دیده شده است

امکانات برای برگزاری انتخابات با شکوه تدارک دیده شده است

تفریحبار/یزد رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: همه امکانات و پشتیبانی‌های لازم تدارک دیده‌ شده است تا انتخابات با شکوهی در استان یزد برگزار شود.

علی‌اکبر عزیزی امروز (۱۴ تیر ماه) اظهار کرد: ۸۷۰ شعبه اخذ رای شامل ۶۸۲ شعبه ثابت و ۱۸۲ شعبه سیار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: مدارک لازم برای رای‌دهی، شناسنامه یا کارت ملی است و مردم باید با یکی از این مدارک در شعب اخذ رای حضور یابند. حضور فرد همراه این مدارک الزامی است و هیچ کسی حق ندارد با شناسنامه یا کارت ملی دیگران رای دهد. متولدان ۱۵ تیر ماه ۱۳۸۵ به قبل می‌توانند در این دوره از انتخابات شرکت کنند.

او بیان کرد: پیش‌بینی ما این است که مردم یزد بیشتر از دوره اول در این انتخابات شرکت کنند.

وی گفت: بیش از ۱۴ هزار نفر از عوامل اجرایی و نظارتی و حافظات صندوق‌های رای کار برگزاری انتخابات را انجام خواهند داد.

به گزارش تفریحبار به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، عزیزی تأکید کرد: عکس گرفتن از برگ رای که نام نامزد در آن نوشته شده، ممنوع است و نباید تصویر در فضای مجازی قرار گیرد و تخلف انتخاباتی به‌شمار می‌آید.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امکانات برای برگزاری انتخابات با شکوه تدارک دیده شده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امکانات برای برگزاری انتخابات با شکوه تدارک دیده شده است"، کلیک کنید.