انصراف مدیر پرسپولیسی از انتخابات ریاست جمهوری

انصراف مدیر پرسپولیسی از انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری تفریحبار؛ پس از آغاز ثبت نام از کاندیداهای حضور در انتخابات ریاست جمهوری، محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس با حضور در وزارت کشور، جهت حضور در این انتخابات اقدام به ثبت نام کرد.

به نقل از تفریحبار رویانیان که به واسطه حضور در باشگاه پرسپولیس به یک چهره شناخته شده سیاسی – ورزشی تبدیل شده بود و چندی پیش نیز با حضور در انتخابات مجلس در تهران خبرساز شده بود، این بار تصمیم گرفت تا در انتخابات ریاست جمهوری نیز شانس خود را امتحان کند که او خیلی زود از تصمیم خود منصرف شد.

رویانیان درخصوص تصمیمش برای حضور در صحنه انتخابات گفت: در این زمینه جلسه ای با آقای محسن رضایی داشتیم و در آن جلسه تصمیم بر این شد که به جهت وحدت حداکثری جریان انقلاب و پرهیز از تعدد کاندیدا، اینجانب از ادامه حضور در رقابت های انتخاباتی انصراف بدهم.

رویانیان افزود: جزییات تفصیلی این تصمیم طی ساعات آینده به طور رسمی در قالب بیانیه ای منتشر خواهد شد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انصراف مدیر پرسپولیسی از انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انصراف مدیر پرسپولیسی از انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.