ایتالیا مغلوب والیبال فرانسه شد

ایتالیا مغلوب والیبال فرانسه شد

تیم ملی والیبال فرانسه با پیروزی مقابل ایتالیا به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ صعود کرد.

به گزارش تفریحبار، در ادامه رقابت‌های یک‌چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴، تیم‌های ملی ایتالیا و فرانسه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه جمعه، هشتم تیر، به مصاف هم رفتند که در نهایت فرانسه به پیروزی رسید.

فرانسه موفق شد با حساب سه بر دو و با امتیازهای ۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۱  حریف خود را شکست بدهد و به عنوان سومین تیم راهی نیمه‌نهایی شود.

پیش از این، تیم‌های ملی ژاپن و لهستان به نیمه‌نهایی صعود کرده بودند و در آخرین مسابقه هم تیم‌های آرژانتین و اسلوونی به مصاف هم می‌روند تا آخرین تیم صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ مشخص شود.
پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایتالیا مغلوب والیبال فرانسه شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایتالیا مغلوب والیبال فرانسه شد"، کلیک کنید.