باخت خانگی شهرداری در فینال لیگ بسکتبال/ گام بزرگ طبیعت با درخشش استیونس

باخت خانگی شهرداری در فینال لیگ بسکتبال/ گام بزرگ طبیعت با درخشش استیونس

تیم بسکتبال شهرداری گرگان، بازی نخست فینال لیگ برتر ایران را در خانه به طبیعت واگذار کرد.

به گزارش تفریحبار، از ساعت 16 امروز (جمعه – 28 اردیبهشت 1403)، نخستین بازی سری فینال سوپر لیگ بسکتبال ایران برگزار شد که در پایان، تیم طبیعت اسلامشهر موفق شد برابر میزبان خود شهرداری گرگان، به پیروزی دست یابد.

در این دیدار شاگردان مصطفی هاشمی تا اوایل کوارتر چهارم پا به پای مهمان خود تیم طبیعت پیش رفتند اما در ادامه با درخشش مجدد جردن استیونس برای تیم طبیعت، شاگردانش مهران شاهین طبع با نتیجه 79 – 86 میزبان خود را شکست دادند تا سری را یک بر صفر پیش بیفتند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: 15-28 طبیعت اسلامشهر

کوارتر دوم: 30-15 شهرداری گرگان 

کوارتر سوم: 14-19 طبیعت اسلامشهر

کوارتر چهارم: 20-24 طبیعت اسلامشهر 

در پایان این دیدار، جردن استیونس فوق ستاره آمریکایی تیم طبیعت اسلامشهر با کسب 31 امتیاز، بار دیگر زمینه پیروزی طبیعت را فراهم کرد و امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.

سری فینال لیگ برتر بسکتبال ایران به صورت 3 برد از 5 بازی برگزار می شود که با این برد، طبیعت سری را یک بر صفر پیش افتاد. هر تیمی که سه بار حریف خود را شکست دهد، قهرمان لیگ خواهد شد.

بازی دوم فینال هم روز یک شنبه هفته آینده مثل بازی اول، در گرگان برگزار می شود و سپس دو بازی آینده به میزبانی طبیعت در سالن بسکتبال آزادی تهران برگزار خواهد شد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باخت خانگی شهرداری در فینال لیگ بسکتبال/ گام بزرگ طبیعت با درخشش استیونس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باخت خانگی شهرداری در فینال لیگ بسکتبال/ گام بزرگ طبیعت با درخشش استیونس"، کلیک کنید.