بازداشت 4 سارق در شهرری

بازداشت 4 سارق در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری، از دستگیری دو سارق زورگیر و دو سارق خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تفریحبار، سرهنگ محمد قاسم طرهانی از دستگیری چهار سارق در شهر ری خبر داد و به بیان جزییات دو ماموریت منجر به دستگیری این افراد پرداخت.

دستگیری 2 سارق زورگیر در حسن آباد

فرمانده انتظامی شهرستان ری درباره جزییات اولین پرونده گفت: در اوایل فروردین ماه امسال، فردی با مراجعه به کلانتری 176 اعلام کرد تلفن همراهش به سرقت رفته است. در همین راستا نیز رسیدگی به پرونده در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مخفیگاه سارقان در حسن آباد شهرری شناسایی شد.

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و هر دو متهم در عملیاتی پلیسی دستگیر شد، گفت: این سارقان به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان بازجویی های انجام شده به 13 فقره سرقت اعتراف کردند اما از آنجا که احتمال افزایش شاکی ها وجود دارد؛ پرونده هنوز در دست بررسی است. همچنین از مخفیگاه این افراد، چندین تلفن همراه سرقتی کشف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان ری، به شهروندان توصیه کرد از به همراه داشتن اموال ارزشمند در خیابان ها خودداری کنند. همچنین در صورت اجبار، این وسایل را از دید عموم پنهان کنند.

دستگیری دو سارق خودرو در کمتر از 12 ساعت
 

طرهانی همچنین به ماموریت دوم ماموران فرماندهی انتظامی شهرری اشاره کرد وگفت: فردی در اولین روز اردیبهشت ماه، با مراجعه به کلانتری حسن آباد مدعی شد که خودرواش از مقابل در منزلش به سرقت رفته است. در همین راستا نیز اطلاعات خودرو به واحدهای گشتی ارسال شد و ماموران همین کلانتری توانستند در کمتر از 12 ساعت، خودرو را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: در یک عملیات پلیسی، دو سارق این خودرو دستگیر و خودرو توقیف شد. متهمان نیز به مقر انتظامی منتقل شده و در آنجا تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن  علاوه بر سرقت این خودرو، به سرقت هفت خودروی دیگر نیز اعتراف کردند و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی تحویل داده شدند.

پایان خبر تفریحبار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 4 سارق در شهرری" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 4 سارق در شهرری"، کلیک کنید.