بازگشت بهزاد خلج به تلویزیون/ «آقای قاضی؛ شعبه 121» روی آنتن شبکه دو می رود

بازگشت بهزاد خلج به تلویزیون «آقای قاضی؛ شعبه 121» روی آنتن شبکه دو می رود

فصل دوم مجموعه «آقای قاضی» با عنوان «آقای قاضی؛ شعبه 121» به زودی روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزای علم و فناوری تفریحبار،فصل دوم مجموعه «آقای قاضی» با عنوان «آقای قاضی؛ شعبه 121» به زودی روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

در این فصل «بهزاد خلج» که همچنان نقش آقای قاضی را ایفا می کند وارد یک شعبه جدید به نام شعبه 121 می شود، و با داستان هایی متفاوت به جنبه های دیگری از آموزه های حقوقی می پردازد. در فصل دوم این مجموعه، آقای قاضی به پرونده هایی پیچیده تربا موضوعاتی مختلف خواهد پرداخت. کارگردانی این مجموعه همچون فصل اول با سجاد مهرگان و سرپرستی نویسندگان آن سید محمد حسینی است.

گفتنی است در فصل اول مجموعه «آقای قاضی» با استفاده از ساختار داستانی برای آموزش مسایل حقوقی، با ساختاری اپیزودیک در فضای دادگاه، پرونده های مختلف قضایی به شکلی عمومی نشان داده می شد و در هر قسمت از این مجموعه با نمایش دو اپیزود بعد از بیان مطالبات فرد یا گروه شاکی و متشاکی که وارد دادگاه می شدند و صدور حکم قاضی، یک آموزش حقوقی به مخاطبان داده می شد. سرقت، ضرب و شتم، فروش به غیر، خیانت در امانت، آزار کلامی، مزاحمت تلفنی و تهدید، مخدوش کردن پلاک ماشین از جمله موضوعات مطرح شده در فصل اول این مجموعه بود.

فصل دوم مجموعه «آقای قاضی» با عنوان «آقای قاضی؛ شعبه 121» از هفته آینده پنجشنبه و جمعه ها میزبان مخاطبان شبکه دو سیما خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت بهزاد خلج به تلویزیون/ «آقای قاضی؛ شعبه 121» روی آنتن شبکه دو می رود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت بهزاد خلج به تلویزیون/ «آقای قاضی؛ شعبه 121» روی آنتن شبکه دو می رود"، کلیک کنید.