بازگشت پر قدرت حسن یزدانی به المپیک پاریس

بازگشت پر قدرت حسن یزدانی به المپیک پاریس

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک با شکست حریف آمریکایی به مدال طلای تورنمنت رنکینگ مجارستان رسید.

به گزارش تفریحبار، در پایان رقابت های کشتی آزاد رنکینگ مجارستان، حسن یزدانی، دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در دیدار فینال وزن 86 کیلوگرم، مقابل ترنت هیدلی از آمریکا به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 12 بر 2 به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

یزدانی پیش از این در دور نخست اتهان راموس از پورتریکو را 13 بر 2 برد، سپس ایشیگورو از ژاپن را 12 بر 2 شکست داد و در نیمه نهایی نیز مقابل عظمت دولت بیکوف از قزاقستان 12 بر 2 به برتری رسید و راهی فینال شد.

به این ترتیب در پایان این رقابت ها، حسن یزدانی به مدال طلا رسید؛ عباس ابراهیم زاده در 65 و عادل پناهیان در وزن 79 کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و شهداد خسروی در وزن 61 کیلوگرم و علی رضایی در وزن 74 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت پر قدرت حسن یزدانی به المپیک پاریس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت پر قدرت حسن یزدانی به المپیک پاریس"، کلیک کنید.