باشگاه پرسپولیس منتظر تایید سرمربی برزیلی

باشگاه پرسپولیس منتظر تایید سرمربی برزیلی

آفتاب نیوز :

باشگاه پرسپولیس پس از تفاهم اولیه شفاهی رضا درویش مدیرعامل با اوسمار ویه را سرمربی برزیلی سرخپوشان پایتخت در حال تنظیم قرارداد جدید برای تمدید است.

از این رو درویش با ارسال این قرارداد به واحد حقوقی خواستار بررسی آن ها و همچنین تعیین مبلغ قابل توجیه برای حفظ مرد برزیلی شده است. طبق توافق باشگاه پرسپولیس و اوسمار ویه را، پس از انتخاب این مربی به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان، یک متمم جدید به قرارداد او اضافه شد که طی آن مبلغ پایه قرارداد 160 هزار دلاری اوسمار بدون تغییر باقی ماند، اما آپشن های جدیدی به قرارداد این مربی برزیلی اضافه شده است.

بر اساس این آپشن ها در صورت قهرمانی پرسپولیس در هر یک از جام ها مبلغ 40 هزار دلار، برای هر برد بیرون از خانه هزار دلار و برای هر برد خانگی 500 دلار به عنوان پاداش به اوسمار ویه را تعلق خواهد گرفت.

حالا باشگاه پرسپولیس در نظر دارد کمتر از 300 هزار دلار برای فصل آینده در اختیار ویه را قرار دهد، اما ویه را بعید است با این رقم موفقت کند و پیش بینی 500 هزار دلاری بابت ادامه حضورش در تیم را دارد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا پرسپولیس بدون هیچ ملاحظه ای قرارداد مربی برزیلی را تمدید می کند یا در اجرای ان تعلل کرده و منتظر نتیجه او در باقیمانده بازی های فصل جاری لیگ برتر خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه پرسپولیس منتظر تایید سرمربی برزیلی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه پرسپولیس منتظر تایید سرمربی برزیلی"، کلیک کنید.