برگزاری اردوهای مطالعاتی برای کنکوری ها از 14 فروردین

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد؛

برگزاری اردوهای مطالعاتی برای کنکوری ها از 14 فروردین

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه الزام دانش آموزان به شرکت در اردوهای مطالعاتی و دریافت شهریه غیرمصوب تخلف است، گفت: برگزاری اردوهای مطالعاتی برای کنکوری ها از 14 فروردین، فقط در ساعات غیررسمی مدارس مجاز است.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار، علیرضا کریمیان، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه الزام دانش آموزان برای شرکت در اردو ها و دریافت شهریه غیرمصوب تخلف محسوب می شود، گفت: برای نوع خدمات ارایه شده و قیمتی که مشخص شده، با اخذ مجوز از آموزش و پرورش، مدارس می توانند برای کلاس های فوق برنامه وجهی را اخذ کنند.

وی با بیان اینکه در ساعت رسمی آموزش برنامه های رسمی به صورت روال عادی ادامه خواهد یافت، افزود: برگزاری اردو در ساعت رسمی نقض غرض است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: در ساعت رسمی آموزش، برنامه های روتین و رسمی مدرسه باید انجام شود و اگر قرار است مدارس برنامه های فوق برنامه داشته باشند باید بعد از ساعت آموزش انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری اردوهای مطالعاتی برای کنکوری ها از 14 فروردین" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری اردوهای مطالعاتی برای کنکوری ها از 14 فروردین"، کلیک کنید.