تداوم درخشش جمهوری اسلامی ایران از راه انتخابات می‌گذرد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

تداوم درخشش جمهوری اسلامی ایران از راه انتخابات می‌گذرد - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عباس تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار تفریحبار با طرح این سوال که باید ببینیم در کدام سوی تاریخ ایستاده‌ایم گفت: در ایام گذشته شاهد بودیم که دانشجویان آمریکایی که بخش عمده‌ای از آن‌ها مسلمان هم نبودند توسط رهبری به عنوان اعضای جبهه مقاومت معرفی شدند از این رو ما نیز باید با نگاه دقیق در مواضع‌مان ببینیم آیا ما جزو محور مقاومت هستیم یا نه و اگر ذیل این محور مقدس تعریف نمی‌شویم خود را ملزم به حمایت از محور مقاومت کنیم.

وی افزود: ما ایرانی‌ها ۴۵ سال پیش انتخاب کردیم که در سمت درست تاریخ بایستیم و به تعبیری دیگر با تلاش‌های امام خمینی (ره) سمت درست تاریخ را برای ایستادن همگان طراحی کردیم و جبهه مقاومت ایجاد شد تا از مظلومین عالم دفاع شود.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه‌های هرمزگان با اشاره به زیاده‌خواهی‌های آمریکایی‌ها در منطقه تصریح کرد: ملت ایران به برکت خون شهدا، راهنمایی‌های امام و هدایت‌های مقام معظم رهبری به پا خواست تا دیگر آمریکایی‌ها نتوانند به ما زور بگویند و راهی را انتخاب کردند که به عظمت، بزرگی، آقایی و سروری ما ختم شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی عنوان‌کرد: امروز تداوم درخشش جمهوری اسلامی ایران از راه انتخابات می‌گذرد و انتخابات ریاست جمهوری از آن بزنگاه‌های مهم تاریخ است که مسیر حرکت ما را روشن‌تر خواهد کرد.

وی ادامه داد: باید رئیس جمهوری مقاوم، مجاهد و خستگی‌ناپذیر انتخاب کنیم که جای جلاد و شهید را تغییر ندهد و ملت خودش را تحقیر نکند و طرفدار مظلوم و مظلومین عالم باشد.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه‌های هرمزگان تأکید کرد: باید به دور از غوغاسالاری رئیس جمهوری از مردم و برای مردم انتخاب کنیم و کسی را انتخاب کنیم که به آرمان‌های امام، رهبری و شهید سلیمانی نزدیک باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم درخشش جمهوری اسلامی ایران از راه انتخابات می‌گذرد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم درخشش جمهوری اسلامی ایران از راه انتخابات می‌گذرد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.