تذکر جدی جواد نکونام به ستاره استقلال

تذکر جدی جواد نکونام به ستاره استقلال

به گزارش خبرگزاری تفریحبار، سیدحسین حسینی بعد از به آغوش کشیدن یکی از جیمی جامپ های حاضر در دیدار تیم استقلال مقابل آلومینیوم اراک دچار محکومیت انضباطی شده و محرومیت تعلیقی برای او در نظر گرفته شد. علاوه بر این با انتشار اطلاعیه جدید سازمان لیگ در ارتباط با مصاحبه نکردن بازیکنان علیه داوری یا مسایلی از این دست باز هم شرایط برای این دروازه بان را سخت تر کرد.

به نقل از خبر ورزشی، حسینی پس از دیدار استقلال مقابل شمس آذر قزوین با انجام مصاحبه ای نسبتاً انتقادی در میکسدزون آزادی موجب شد تا سرمربی تیم استقلال یک جلسه سرپایی با او برگزار کند.

گویا نکونام در صحبت خصوصی با حسین حسینی به او تذکر جدی داده که از این به بعد دیگر با رسانه ها مصاحبه نکند و یا اگر حرفی می زند فقط در محدوده بازی باشد چرا که هر آن ممکن است دچار محرومیت شود. نکونام گفته استقلال به شدت به او در بازی های باقیمانده تا پایان فصل نیاز دارد و این رفتارهای خطرناک ممکن است به قیمت از دست رفتن قهرمانی استقلال منجر شود.

258219

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تذکر جدی جواد نکونام به ستاره استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تذکر جدی جواد نکونام به ستاره استقلال"، کلیک کنید.