تشکر سرکنسول ایران در جده از عربستان به‌دلیل همکاری در برگزاری انتخابات

تشکر سرکنسول ایران در جده از عربستان به‌دلیل همکاری در برگزاری انتخابات

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جده از مقامات سعودی به خاطر همکاری آن‌ها در برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در این کشور تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش تفریحبار، «حسن زرنگار» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در جده پس از برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در روز جمعه که با حضور ایرانیان مقیم و حجاج و زائران ایرانی حاضر در این کشور برگزار شد، در پیامی از مقامات سعودی به خاطر همکاری آن‌ها در برگزاری این انتخابات تشکر و قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: «خوشبختانه روند همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی عربستان سعودی، نوید بخش ارتقای روابط دوجانبه و افزایش پیوندهای صمیمی میان ۲ کشور است».

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران همچنین «از نقش سازنده وزارت امور خارجه، دفتر وزارت خارجه عربستان سعودی در مکه مکرمه (جده) و مسئولان امنیتی و پلیس دیپلماتیک که با تلاش‌های خود زمینه برگزاری انتخابات در شرایط مناسب و امن را فراهم کردند»، تشکر کرد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکر سرکنسول ایران در جده از عربستان به‌دلیل همکاری در برگزاری انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکر سرکنسول ایران در جده از عربستان به‌دلیل همکاری در برگزاری انتخابات"، کلیک کنید.