تغییر زمان شبانه روز از 24 به 26 ساعت در این شهر

نادیا زکالوند: گاهی اوقات احساس می کنید یک روزتان یک هفته می گذرد. مثلا، ساعت 3 بعدازظهر پشت میز محل کارتان می نشینید اما احساس می کنید 11 ساعته که آنجا هستید. اما بدتر از آن این است که منطقه ای از یک کشور اروپایی از کمیسیون اروپا خواسته تا به آنها اجازه دهد، منطقه زمانی جدیدی که در آن روز 26 ساعته شود، ایجاد کنند.

تغییر زمان شبانه روز از 24 به 26 ساعت در این شهر

البته این شهر دور افتاده به نام «وادسو» که در مدار شمالگان نروژ قرار دارد، فقط می خواهد شهروندانش زمان بیشتری در روز برای انجام دادن کارهای خود داشته باشند. درواقع بنابه گفته روزنامه ای در این منطقه، احساس صلح و آرامشی که افراد این منطقه دارند موجب شده آنها درک متفاوتی از زمان داشته باشند.

کمیسیون اروپا هم با این درخواست موافقت کرده است تا روزهای 26 ساعته، به شهروندان این شهر زمان بیشتری برای ماهیگیری، شکار، آموختن زبان های جدید یا فقط بودن در کنار عزیزان خود بدهد.

شهردار وادسو می گوید، «بهترین اتفاق زندگی در این شهر، داشتن زمان کافی است. ما در اینجا به دنبال اتوبوس، قطار شهری یا وسایل نقلیه دیگر نمی دویم و وقت کافی برای رفتن به محل کار و کارهای دیگر، مانند بودن کنار دوستان و عزیزان مان، داریم.»

تغییر زمان شبانه روز از 24 به 26 ساعت در این شهر

این شهردار امیدوارست افزودن 2 ساعت به مدت زمان شبانه روز این شهر افراد بیشتری را تشویق به مهاجرت به این شهر کند.

منبع:

ladbible

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر زمان شبانه روز از 24 به 26 ساعت در این شهر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر زمان شبانه روز از 24 به 26 ساعت در این شهر"، کلیک کنید.