توضیح مرتضوی درباره احکام بازنشستگان

توضیح مرتضوی درباره احکام بازنشستگان

آفتاب‌‌نیوز :

صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: درباره واریزی علی‌الحساب به حساب بازنشستگان باید بگویم که قانون برنامه هفتم توسعه ابلاغ شد و طبق آن، احکام بازنشستگان در صندوق‌های بازنشستگی کشوری، فولاد و تأمین اجتماعی را صادر خواهیم کرد.

وی افزود: دولت منابع پرداخت علی‌الحساب را برای بخشی از صندوق‌ها تأمین کرده و برای صندوق تأمین اجتماعی هم بحث شده است و، چون گفته شده از محل فروش سهام شرکت‌ها این منابع تأمین شود، به محض اینکه منابع بیاید، پرداخت انجام می‌شود.

مرتضوی اظهار کرد: دستور مخبر این بود که تأمین منابع با قید فوریت صورت بگیرد، لذا امیدواریم شرمنده بازنشستگان نشویم و قانون و مصوبه دولت علی‌الحساب تأمین و پرداخت و احکام را صادر کنیم و معادل احکام، پرداخت‌ها انجام خواهد گرفت. آن‌ها که کمتر گرفته‌اند اصلاح خواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از آن معادل احکام پرداخت خواهد شد و آن‌هایی که کمتر یا بیشتر گرفتند، اصلاح خواهد شد.

وی در خصوص سهام واگذاری شرکت‌ها به بازنشستگان، گفت: پیگیر این موضوع هستیم، چون معتقدیم مستحق‌ترین و مستعدترین کسانی که باید سهام شرکت به آن‌ها واگذار شود، خود بازنشستگان هستند.

مرتضوی اظهار کرد: بانک رفاه هم با حرکتی در خصوص واگذاری یکی از پتروشیمی‌ها در شرف تنظیم چهارچوب و شرایط آن است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیح مرتضوی درباره احکام بازنشستگان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیح مرتضوی درباره احکام بازنشستگان"، کلیک کنید.