تیرانداز نوجوان قمی به اردوی تیم ملی فراخوانده شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

تیرانداز نوجوان قمی به اردوی تیم ملی فراخوانده شد - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

محمد جواد متقیان نژاد در گفت و گو با خبرنگار تفریحبار ابراز کرد: تیم ملی تیراندازی نوجوانان و جوانان ایران در حالی اردوی آماده سازی خود را آغاز کرده است که یک تیرانداز قمی نیز در آن حضور دارد.

رییس هیات تیراندازی استان قم افزود: محمد مهدی چوبین تیرانداز مستعد و آینده دار قمی است که موفق شده است نظر مساعد علی کلاتی سرمربی تیم ملی را جلب کند.

وی ادامه داد: چوبین که در رشته تپانچه بادی فعال است در مسابقات یکسال اخیر عملکرد خوبی از خود نشان داده و موفق به حضور در اردوی تیم ملی شده است.

متقیان نژاد گفت: اولین مرحله اردوی تیم ملی تپانچه جوانان و نوجوانان کشور با حضور چهار ورزشکار از در تهران آغاز شده است و تا هشتم خرداد ماه ادامه می یابد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیرانداز نوجوان قمی به اردوی تیم ملی فراخوانده شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیرانداز نوجوان قمی به اردوی تیم ملی فراخوانده شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.