جدال یک زن روی پرده سینماها

مراسم رونمایی وآغاز اکران فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ ها دویده اند» برگزار شد.

به گزارش تفریحبار،آیین رونمایی و اکران ویژه فیلم سینمایی «زنانی که با گرگ ها دویده اند» به نویسندگی و کارگردانی امیر اطهر سهیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین شب گذشته (26اردیبهشت) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با حضور سازندگان اثر، هنرمندان سینما و اهالی رسانه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

فیلم «زنانی که با گرگ ها دویده اند» به آخرین جدال یک زن برای نجات دادن زندگی خود و اطرافیانش می پردازد.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، در ابتدای برنامه امیر اطهر سهیلی کارگردان «زنانی که با گرگ ها دویده اند» ضمن تشکر از حضور مخاطبان گفت: قصه «زنانی که با گرگ ها دویده اند» قصه ای طولانیست و اینجا مجال آن نیست که از تک تک دوستانی که در این پروژه کنار من بودند و برای این پروژه بیشتر از من زحمت کشیدند نام ببرم. 

امیر اطهر سهیلی در ادامه افزود: دوستان و همکارانم از همان مرحله نوشتن فیلمنامه تا تدوین و صداگذاری بسیار تلاش کردند و زحمت کشیدند.

جدال یک زن روی پرده سینماها

او در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: ما در حین ساخت این فیلم نه از حمایت مادی برخوردار شدیم و نه معنوی، یعنی نه پول و سرمایه وجود داشت و نه ارگانی از ما حمایت می کرد به نوعی نه مورد حمایت نیولیبرال سینما بودیم و نه بخش ایدیولوژیک آن، ولی سرشار از عشق بودیم. به قول یکی از دوستان وقتی این فیلم را می بینیم فضای پشت صحنه آن را کاملاً حس می کنیم و من فکر می کنم آنچه که شما در این فیلم می بینید عشق یک گروه همدل است که با تمام وجودشان زحمت کشیدند و تک تکشان، تمامشان را گذاشتند. 

امیر اطهر سهیلی در پایان سخنانش افزود: متشکرم از تمامی کسانی که تلاش کردند این فیلم اکران شود همینطور از گروه سینمایی هنر و تجربه که این مجال را می دهد تا بین بازی بزرگان سینما کارهایی که به اصالت سینما برمی گردند به اکران برسند و امیدوارم که فیلم را با تمام نقص هایی که دارد دوست داشته باشید.

جدال یک زن روی پرده سینماها

پایان خبر تفریحبار 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدال یک زن روی پرده سینماها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدال یک زن روی پرده سینماها"، کلیک کنید.