«جنبش جهانی تعهد به خانواده» ابتکار عمل رییس جمهور بود

«جنبش جهانی تعهد به خانواده» ابتکار عمل رییس جمهور بود

مدیرکل امور بین الملل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه جنبش جهانی «تعهد به خانواده» ابتکار عمل رییس جمهور بود گفت: ایشان با اعلام نظر شایسته ای که داشتند نسبت به حفظ خانواده در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ابتکار عملی مطرح و بحث های مطالعاتی و اجرایی آن به معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری محول شد.

به گزارش تفریحبار، دکتر خدیجه کریمی در نشست هم افزایی پیرامون «جنبش جهانی تعهد به خانواده» با بیان اینکه با مسیولیت داده شده، این جنبش جهت گیری یافت گفت: بهره برداری از ظرفیت های فعالان و بزرگان حوزه زنان و خانواده، دلیل تشکیل این جلسه است.

وی با بیان اینکه جنبش جهانی تعهد به خانواده در دو بعد ملی و بین المللی کار خود را آغاز کرد افزود: در بعد ملی، کمیته هایی تشکیل شد و در بعد بین المللی نیز صاحب نظران و ثمن ها در زمینه حفظ خانواده اصیل مشغول به فعالیت بودند.

کریمی گفت: در راستای اعتلاف سازی که یکی از راهبردهای جنبش است، اقداماتی با همکاری دستگاه ها انجام می شود تا شاهد رشد باشیم.

ادامه دارد 
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«جنبش جهانی تعهد به خانواده» ابتکار عمل رییس جمهور بود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«جنبش جهانی تعهد به خانواده» ابتکار عمل رییس جمهور بود"، کلیک کنید.