حادثه آتش سوزی انبار پلاستیک در خاور شهر / 3 نفر کشته شدند

حادثه آتش سوزی انبار پلاستیک در خاور شهر / 3 نفر کشته شدند

آفتاب نیوز :

سیدجلال ملکی روز چهارشنبه  اظهار کرد: پس از اطفای این حریق، عملیات آواربرداری و جستجو برای یافتن مصدومان احتمالی این حادثه از سوی نیرو های آتش نشانی آغاز شد و بامداد امروز اجساد این سه نفر پیدا شدند.

وی ادامه داد: در حین عملیات لکه گیری و جستجو، آتش نشانان با پیکر سه نفر که در کانون آتش سوزی و در زیر سقف ها گرفتار شده بودند مواجه شدند که به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند.

به گفته ملکی، عملیات لکه گیری اکنون در مرحله پایانی قرار دارد، اما آنچه که تایید شده اینکه این آتش سوزی خسارت مالی زیادی نیز داشته است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در خصوص علت مرگ این سه نفر یادآور شد: به احتمال زیاد کارگران این سوله ها از جان باختگان این حادثه بودند.

حوالی ساعت 17 روز گذشته حادثه آتش سوزی در انبار پلاستیک در خاور شهر به سامانه 125 اعلام و ماموران حدود 10 ایستگاه به محل اعزام شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حادثه آتش سوزی انبار پلاستیک در خاور شهر / 3 نفر کشته شدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حادثه آتش سوزی انبار پلاستیک در خاور شهر / 3 نفر کشته شدند"، کلیک کنید.