حراج جدید شمش طلا 6 خرداد ماه برگزار می شود – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

حراج جدید شمش طلا 6 خرداد ماه برگزار می شود - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تفریحبار متقاضیان می توانند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (350 میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت 24 روز شنبه 5 خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

این حراج از ساعت 12 الی 16 در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، مبلغ وجه الضمان باید به حساب واسط مرکز مبادله ارز و طلای ایران، مشروط به تایید واریز وجه از سوی این مرکز باشد.

گفتنی است، تاکنون 28 جلسه حراج شمش طلا در مرکز مبادله ایران برگزار شده است که مجموعاً 4.4 تن طلای با عیار 995 در هزار معامله شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حراج جدید شمش طلا 6 خرداد ماه برگزار می شود – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حراج جدید شمش طلا 6 خرداد ماه برگزار می شود – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.