حضور یک میهمان ویژه در تمرینات پرسپولیس

حضور یک میهمان ویژه در تمرینات پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس، پس از دو روز استراحت، تمرینات خود برای سه بازی باقی مانده از لیگ برتر را امروز (چهارشنبه) از سر گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار،اعضای تیم پرسپولیس پس از دو روز استراحت، امروز، تمرینات خود را برای برگزاری هفته های پایانی لیگ برتر خلیج فارس از سر گرفتند.
پیش از این تمرین 70 دقیقه ای که از ساعت 16 و 30 دقیقه آغاز شد، اوسمار لوس ویرا یک جلسه فنی برای شاگردان خود برگزار کرد.
این تمرین که به پاسکاری های کوتاه و ترکیب، اجرای پرس و ضد پرس، حفظ توپ در منطقه کوچکی از زمین و فوتبال تمرینی اختصاص داشت با دو غایب همراه بود.
سعید صادقی که دچار مصدومیت شد و استون ارونوف که با توجه به هماهنگی انجام شده، از فردا به سرخپوشان ملحق می شود.
تمرین امروز سرخپوشان، یک میهمان ویژه هم داشت. کودک پرسپولیسی که با بیماری صعب العلاج روبه رو است در تمرین حضور پیدا کرده بود که با استقبال اعضای تیم همراه بود.
بازیکنان و مربیان با او عکس یادگاری گرفتند و هر دو طرف به یکدیگر قول دادند برای رسیدن به هدف شان با تمام توان بجنگند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور یک میهمان ویژه در تمرینات پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور یک میهمان ویژه در تمرینات پرسپولیس"، کلیک کنید.