حقوق اردیبهشت بازنشستگان با اعمال افزایش حقوق پرداخت می شود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان گفت: بحث افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به بودجه سنواتی است که این ماه اعمال خواهد شد و معوقه فروردین بازنشستگان سازمان را هم سعی می کنیم در خردادماه پرداخت کنیم.

حقوق اردیبهشت بازنشستگان با اعمال افزایش حقوق پرداخت می شود

آفتاب نیوز :

میرهاشم موسوی در حاشیه نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس درباره زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان که طبق قانون از ابتدای سال 1403 لازم الاجرا است، عنوان کرد: بحث افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به بودجه سنواتی است که بنابر برنامه ریزی که انجام دادیم، این ماه اعمال خواهد شد و حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان تامین اجتماعی را با احتساب افزایش حقوق پرداخت می کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: معوقه فروردین ماه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را هم سعی می کنیم در خردادماه پرداخت کنیم.

وی تصریح کرد: در مجموع در تکالیف برنامه هفتم، هرآنچه که نظام بیمه ای باید در قالب تعهداتی برای بازنشستگان و اقشار مختلف انجام دهد و به ما ابلاغ شود، به موجب قانون پیش خواهیم برد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حقوق اردیبهشت بازنشستگان با اعمال افزایش حقوق پرداخت می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حقوق اردیبهشت بازنشستگان با اعمال افزایش حقوق پرداخت می شود"، کلیک کنید.