حمله حزب الله لبنان به مقر فرماندهی ارتش صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی

حمله حزب الله لبنان به مقر فرماندهی ارتش صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی

حزب الله در واکنش به حملات اشغالگران به مناطق غیرنظامی جنوب لبنان، نقاطی را در شمال سرزمین های اشغالی مورد حمله موشکی و پهپادی قرار داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار، حزب الله با انتشار بیانیه های کوتاهی اعلام کرد: در این حمله ترکیبی، مقر فرماندهی نظامی اشغالگران در گردان 51 تیپ گولانی در شهرک صهیونیست نشین المناره را با راکت های هدایت شونده و پهپادهای انتحاری هدف قرار دادیم.

شامگاه جمعه نیز حزب الله لبنان در یک کمین ترکیبی، کاروان نظامی اسراییلی در نزدیکی پایگاه رویسات العلم در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله قرار داد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد 10 موشک از لبنان به سمت شهرک های شمال اسراییل شلیک شده است.

منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند جولان اشغالی و الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی برای سومین بار مورد حمله موشکی گسترده قرار گرفته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله حزب الله لبنان به مقر فرماندهی ارتش صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله حزب الله لبنان به مقر فرماندهی ارتش صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی"، کلیک کنید.