خبر جدید دولت درباره حقوق امسال کارمندان/ رقم دقیق افزایش حقوق اعلام شد + جزییات تغییرات

خبر جدید دولت درباره حقوق امسال کارمندان/ رقم دقیق افزایش حقوق اعلام شد + جزییات تغییرات

به گزارش خبرگزاری تفریحبار، داوود منظور در پاسخ به این پرسش که میزان نرخ تورم و افزایش حقوق و دستمزد کارمندان با هم تناسخی ندارد، گفت: افتخار همه ما در دولت این است که وضعیت معیشت کارکنان در دولت و همه مردم بهبود یابد و در حقوق و دستمزد علاوه بر 20 درصد تلاش شد تا سایر پرداخت مانند رفاهیات، عایله مندی و اضافه کاری نیز افزایش یابد.

وی گفت: تلاش است امسال با پایین نگه داشتن تورم این امکان فراهم شود که افزایش حقوق و دستمزد به رفاه مردم منجر شود.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه وبودجه کشور تصریح کرد: اگر در شرایط تورم بالا، حقوق و دستمزد را افزایش دهیم و رفت وبرگشت بین تورم و دستمزدها باشد کمکی به افزایش رفاه و معیشت کمک نمی کند و همان طور که در سال گذشته تورم کاهش قابل ملاحظه داشت تلاش دولت بر این است که شاهد کاهش بیشتر در نرخ تورم باشیم.

مشروح اظهارات منظور درباره حقوق کارمندان را (اینجا) بخوانید.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر جدید دولت درباره حقوق امسال کارمندان/ رقم دقیق افزایش حقوق اعلام شد + جزییات تغییرات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر جدید دولت درباره حقوق امسال کارمندان/ رقم دقیق افزایش حقوق اعلام شد + جزییات تغییرات"، کلیک کنید.