خرید بیش از 860 هزار تن گندم و کلزا از کشاورزان خوزستانی

خرید بیش از 860 هزار تن گندم و کلزا از کشاورزان خوزستانی

تفریحبار/خوزستان تا پایان 24 اردیبهشت ماه تعاون روستایی خوزستان موفق به خرید 806 هزار و 619 تن گندم و 54 هزار و 73 تن کلزا از کشاورزان شده است و این روند ادامه دارد.

جمیل ضافی پور زرگانی مدیر تعاون روستایی خوزستان در گفت و گو با تفریحبار از ادامه روند خرید دو محصول گندم و کلزا با استفاده از تمام ظرفیت تعاون روستایی با هدف تامین غذای مردم و رونق اقتصادی خبر داد و اظهار کرد: کار خرید گندم و کلزا توسط تعاون روستایی خوزستان با استفاده از تمام ظرفیت شبکه عظیم تعاون روستایی در حال انجام است.

وی افزود: اکنون و تا پایان 24 اردیبهشت ماه تعاون روستایی موفق به خرید 806 هزار 619 تن گندم و 54 هزار و 73 تن کلزا از کشاورزان شده است و این روند ادامه دارد.

مدیر تعاون روستایی خوزستان بیان کرد: از گندم خریداری شده بیش از 622 هزار تن بارگیری و به مقاصد مختلف حمل شده است و همچنین از بیش از 54 هزار تن کلزا خریداری شده 51 هزار و 784 تن بارگیری و به کارخانه روغن کشی حمل شده است.

ضافی پور زرگانی عنوان کرد: شهرستان شوشتر با بیش از 101 هزار تن، شوش با بیش از 93 هزار تن و دشت آزادگان با بیش از 69 هزار تن 3 شهر پرخرید گندم توسط شبکه تعاون روستایی استان به شمار می روند.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید بیش از 860 هزار تن گندم و کلزا از کشاورزان خوزستانی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید بیش از 860 هزار تن گندم و کلزا از کشاورزان خوزستانی"، کلیک کنید.