خط و نشان رادان برای اراذل و اوباش/ تاکید بر حساسیت بیشتر روی موبایل قاپی و کیف قاپی

خط و نشان رادان برای اراذل و اوباش/ تاکید بر حساسیت بیشتر روی موبایل قاپی و کیف قاپی

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امنیت در کشور پیوستگی دارد، گفت: امنیت یک استان می تواند امنیت استان های دیگر را به دنبال داشته باشد.

به گزارش تفریحبار، سردار احمدرضا رادان در جلسه شور عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان خطاب به حاضران گفت: به همه شما به ویژه فرماندهان و روسای پلیس های تخصصی که در کار اجرایی هستید توصیه می کنم با خدای خود عهد کنید، تا گره گشای کار مردم باشید. این لباس مقدس چند صباحی دیگر بر تن ماست، تا فرصت دارید در راستای کار خیر ، برداشتن ظلمی از مظلوم، برخورد با ظالم و تامین امنیت و احساس آرامش مردم از آن استفاده کنید. همینطور قدر شرایط و فرصت ها را به خوبی بدانید و قدردان همکاران قبل از خود باشید، چرا که اگر از یک جایی این چرخ را حرکت نمی دادند تا به اینجا برسد طبیعتا ادامه آن حرکت میسر نبود.

رادان به طیف های چندگانه دشمن که سعی بر ضربه زدن به انقلاب و کشور دارند، اشاره کرد و گفت: دشمن را باید دشمن دید تا تمرکزمان بر روی آن ها از دست نرود؛ این نکته را فراموش نکنیم که امنیت در کشور پیوستگی دارد یعنی امنیت یک استان می تواند امنیت استان های دیگر را به دنبال داشته باشد.

خط و نشان رادان برای اراذل و اوباش

فرمانده فراجا در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به برخورد قاطعانه پلیس با اراذل و اوباش، گفت: اراذل و اوباش به هیچ وجه نباید به خود اجازه دهند که باشند، چه برسد به اینکه عرض اندام کنند؛ برخورد پلیس باید به گونه ای باشد که اوباش از کرده خود پشیمان و نادم باشند و اطرافیان وی از حال و روزش درس عبرت بگیرند. 

ضرورت حساسیت بیشتر ماموران روی موبایل قاپی و کیف قاپی

وی به موضوع سرقت نیز اشاره کرد و گفت: در موضوع سرقت باید به صورت موضوعی کار شود به عنوان مثال روی کیف قاپی و موبایل قاپی حساسیت بیشتری داشته باشید، چون احساس ناامنی این موارد گاهی از یک سرقت منزل بیشتر بوده، به این علت که همراه با تنش و استرس و هیجان است که فرد مدت ها از خاطرش نمی رود .

رادان بر استفاده از تجهیزات هوشمند پلیسی در کشف جرم تاکید کرد و با بیان اینکه همکاران ما باید احساس هویت واقعی و عزت مندانه داشته باشند، گفت: یکی از این عواملی که باعث ایجاد این هویت می شود نداشتن دغدغه معیشتی است،  ما اگر غم را از دل کارکنان برنداریم و دغدغه آن ها را رفع نکنیم، فردای قیامت باید پاسخگو باشیم.

وی با اشاره به اینکه هنر این است که با استفاده از ظرفیت های درون و برون سازمانی بتوانید مشکلات را حل کنید، ادامه داد : با تعامل سازنده و دو جانبه با مسیولان استان، باید سرعت ساخت منازل سازمانی و تهیه زمین های ملکی را بالا برد و تهیه منزل سازمانی، بخش اعظم مشکل کارکنان عزیز را حل خواهد کرد.

رادان با تاکید بر هم افزایی و همکاری در بالاترین سطح در درون سازمان اظهارکرد : همه بخش ها با تعاملات خود در جهت حل مشکل کارکنان قدم بردارند و نباید دریغ کرد و کنار کشید.

فرمانده فراجا ضمن صادر کردن دستورات لازم برای حل مشکلات آموزشگاه شهید شاطری استان، از زحمات و تلاش های همه کارکنان مجدد قدردانی و تشکر کرد و وجود آن ها را برای انتظامی کشور ارزشمند توصیف کرد.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خط و نشان رادان برای اراذل و اوباش/ تاکید بر حساسیت بیشتر روی موبایل قاپی و کیف قاپی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خط و نشان رادان برای اراذل و اوباش/ تاکید بر حساسیت بیشتر روی موبایل قاپی و کیف قاپی"، کلیک کنید.