دروازه بان تیم ملی فوتبال مونته نگرو درگذشت – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

دروازه بان تیم ملی فوتبال مونته نگرو درگذشت - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، «ماتیا سارکیچ»، دروازه بان تیم فوتبال میلوال و تیم ملی مونته نگرو در سن 26 سالگی درگذشت.

بنا بر اعلام دیلی میل، او در حالی که در آپارتمان خود شهر ساحلی بودوا در مونته نگرو همراه با دوستانش بود حالش بد می شود. بلافاصله یک آمبولانس به محل حادثه فراخوانده شد، اما تلاش ها برای نجات جان او ناکام ماند و حدود ساعت 6:30 صبح به وقت محلی جان باخت.

او هفته گذشته در جریان دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال مونته نگرو برابر بلژیک در درون دروازه تیمش قرار داشت و با 9 سیو موفق عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

باشگاه میلوال در بیانیه ای ضمن ابراز تاسف، خبر درگذشت او را اعلام کرد.

از باشگاه هایی که این بازیکن در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال استراتفورد تاون، باشگاه فوتبال ویگان اتلتیک، باشگاه فوتبال لیوینگستون، باشگاه فوتبال ولورهمپتون واندررز، باشگاه فوتبال استون ویلا، باشگاه فوتبال هاوانت و واترلوویل و باشگاه فوتبال شروزبری تاون اشاره کرد. وی همچنین در تیم های ملی فوتبال زیر 17 سال، زیر 19 سال و زیر 21 سال مونته نگروو همچنین بزرگسالان مونته نگرو بازی کرده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دروازه بان تیم ملی فوتبال مونته نگرو درگذشت – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دروازه بان تیم ملی فوتبال مونته نگرو درگذشت – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.