دریافت مجوز قطعی فعالیت مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه آزاد شهرکرد

دریافت مجوز قطعی فعالیت مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه آزاد شهرکرد

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از دریافت مجوز قطعی فعالیت مرکز رشد فناوری سلامت این واحد دانشگاهی خبر داد.

فرشید خیری، معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار از دریافت مجوز قطعی فعالیت مرکز رشد فناوری سلامت این واحد دانشگاهی خبر داد و اظهار کرد: موافقت قطعی فعالیت این مرکز پس از تصویب در شورای گسترش وزارت بهداشت از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه ابلاغ شد.

وی افزود: مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه آزاد واحد شهرکرد یکی از مراکز موفق در تولید محصولات متعدد در حوزه علوم پزشکی است که مجوز اولیه فعالیت خود را در سال 1399 از حوزه پژوهش و فناوری معاونت علوم پزشکی اخذ کرده و به عنوان دومین مرکز رشد در دانشگاه آزاد اسلامی توانسته مجوز موافقت قطعی را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کند.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: اکنون 10 مرکز رشد سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی موفق به اخذ موافقت اصولی فعالیت از معاونت علوم پزشکی دانشگاه و دفتر توسعه فناوری وزارت بهداشت شده اند که از این تعداد چهار مرکز موفق به اخذ موافقت قطعی از شورای گسترش وزارت بهداشت شده اند و پرونده مراکز رشد فناوری سلامت این واحد فناوری نیز پس از بررسی و انجام بازدید توسط نمایندگان حوزه پژوهش معاونت علوم پزشکی موفق به دریافت موافقت از طرف دفتر توسعه فناوری وزارت بهداشت ارسال شده است.

خیری بیان کرد: مرکز رشد سلامت با حمایت مالی از واحد های مستقر در این مرکز با توجه به فعالیت های واحد های فناور، تلاش برای فراهم آوردن حمایت های قانونی در راستای تسریع رشد واحد های مستقر در مرکز رشد، ارایه خدمات مشاوره ای مورد نیاز واحد ها در راستای تبدیل ایده های نو به محصول و تجاری سازی آنها، نظارت بر روند رشد واحد ها و تحلیل مستمر دستاورد ها با هدف افزایش کارایی مرکز رشد، نظارت بر فعالیت های واحد های فناوری در تحقق ایده محوری آنها، استقرار واحد های فناور متقاضی در بخش رشد مقدماتی در صورت نیاز با هدف گسترش واحد های فناور و توسعه بیشتر کارآفرینی و تجاری سازی به ویژه درباره تولید محصولات در حیطه علوم پزشکی فعالیت دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دریافت مجوز قطعی فعالیت مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه آزاد شهرکرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دریافت مجوز قطعی فعالیت مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه آزاد شهرکرد"، کلیک کنید.