دستگاه های اجرایی استان بوشهر در آماده باش هستند – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

دستگاه های اجرایی استان بوشهر در آماده باش هستند - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، کورش دهقان یکشنبه شب در جمع خبرنگاران از صدور هشدار قرمز هواشناسی برای جنوب استان و نارنجی برای کل استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: از روز دوشنبه 27 فروردین سامانه بارشی وارد استان بوشهر و اوج بارش ها روز سه شنبه پیش بینی می شود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: بارش باران از عصر دوشنبه 27 فروردین آغاز می شود که اوج این بارندگی سه شنبه 28 فروردین پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان های جنوبی استان بوشهر بیشترین میزان بارندگی را خواهند داشت تصریح کرد: فرمانداران 4 شهرستان جنوبی استان بوشهر و دستگاه های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران استان در آماده باش کامل به سر می برند و تمهیدات لازم برای جلوگیری از هرگونه حوادث احتمالی اندیشیده شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر ادامه داد: در سایر شهرستان های استان نیز با توجه به هشدار سطح نارنجی در نقاط ساحلی پیش بینی لازم برای مقابله با هرگونه بحران انجام شده است.

وی اضافه کرد: به مردم توصیه می شود ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری در این ایام از اسکان و استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگاه های اجرایی استان بوشهر در آماده باش هستند – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگاه های اجرایی استان بوشهر در آماده باش هستند – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.