دستگیری 2 شرور که به شهرداری خسارت زدند

دستگیری 2 شرور که به شهرداری خسارت زدند

ماموران سازمان اطلاعات پلیس پایتخت دو شرور را که اقدام به ایجاد ناامنی و تخریب اموال شهرداری در محله خاک سفید تهران کرده بودند، دستگیر کردند.

به گزارش تفریحبار، برابر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت روز گذشته ماموران پایگاه چهارم سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری مبنی بر تخریب اموال عمومی از سوی تعدادی از اراذل و اوباش شرق تهران را دریافت کردند. بررسی های اولیه حاکی از این بود که این افراد ضمن ایجاد رعب و وحشت برای اهالی  محله خاک سفید، اقدام به تخریب اموال عمومی در یکی از خیابان های این محله نیز کرده اند.

با اعزام ماموران به محل بلافاصله پیگیری موضوع در دستورکار قرار گرفت و آنان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متوجه شدند که عاملان این تخریب دو نفر از اراذل و اوباش منطقه هستند که هر دو نفر آنان دارای سوابق درگیری و شرارت فراوان بوده و پیش از این بارها به دلیل شرارت بازداشت و روانه زندان شده اند.

با کسب این اطلاعات، عملیات برای شناسایی محل اختفای این افراد نیز در دستورکار قرار گرفت و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه این افراد شدند. در ادامه هماهنگی های قضایی لازم اخذ شده و ماموران با حضور در مخفیگاه این افراد هر دو فرد شرور را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. 

این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. کارشناسان میزان خسارت وارد شده به اموال عمومی از سوی این دو شرور را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کردند.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 2 شرور که به شهرداری خسارت زدند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 2 شرور که به شهرداری خسارت زدند"، کلیک کنید.