دستگیری 6 نفر از مخلان نظم و امنیت در آستارا – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

دستگیری 6 نفر از مخلان نظم و امنیت در آستارا - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

عبدالعلی شعبانی در گفت و گو با خبرنگار تفریحبار اظهار کرد: در پی وصول گزارشات متعدد مبنی بر درگیری و ایجاد آزار و اذیت و اختلال در آرامش و نظم و امنیت عمومی در نقاط مختلف شهر آستارا توسط تعدادی از افراد با سابقه درگیری و شرارت در شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام و در عرض کمتر از 4 ساعت 6 نفر از متهمان را که با ایجاد شرارت و درگیری موجب رعب و وحشت در بین مردم منطقه شده بودند، دستگیر کردند که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان، اجازه سلب آسایش و آرامش مردم را به کسی نخواهد داد به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد: کسانی که بخواهند به هر نحوی موجب رعب و وحشت در بین مردم شوند قطعاً با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 6 نفر از مخلان نظم و امنیت در آستارا – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 6 نفر از مخلان نظم و امنیت در آستارا – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.