دمای هوای زنجان طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

دمای هوای زنجان طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار تفریحبار با بیان اینکه در حال حاضر بارش باران به صورت مقطعی در برخی مناطق استان وجود دارد، گفت: فعالیت عمده سامانه بارشی در این استان به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه طی دو روز آینده دمای هوا در مناطق سردسیر و ارتفاعات استان به صفر می رسد، افزود: هفته آینده وضعیت جوی استان پایدار خواهد بود و روند افزایش دمای هوا از روز یکشنبه آغاز خواهد شد.

مدیر کل هواشناسی استان زنجان دمای فعلی هوای شهر زنجان را بین 4 تا 14 درجه سانتیگراد اعلام می کنند، گفت: طی 24 ساعت گذشته، بزینه رود در خدابنده با 2 درجه سانتیگراد و چورزق در طارم با 22 درجه سانتیگراد خنک ترین و گرم ترین مناطق استان بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دمای هوای زنجان طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دمای هوای زنجان طی روزهای آینده کاهش خواهد یافت – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.