راهپیمایی روز قدس موحب دلگرمی مبارزان فلسطینی می شود – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، حجت الاسلام و المسلمین عسکر دیرباز در گفت و گو با خبرنگار تفریحبار افزود: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قتل عام وحشیانه زنان و مردان، امت اسلام را مکلف می سازد پرشورتر از هرسال در روز جهانی قدس حضور یافته ونفرت و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی نشان دهند.

وی اظهار کرد: امروز نه تنها امت اسلام بلکه در سراسر جهان از قاره اروپا تا آفریقا وآمریکا همه ملت های ظلم ستیز در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و نفرت خود را از رژیم غاصب اسراییل نشان می دهند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس و دعوت از ملت های مسلمان به شرکت دراین روز، نشان از درایت و ابتکار بی نظیر امام راحل در حمایت و سوق نگاه ملت های جهان به مساله فلسطین است.

حجت الاسلام دیرباز اضافه کرد: در راهپیمایی روز قدس نه تنها ملت ایران بلکه هر کسی که انسانیت برای او اهمیت دارد وانسان ها برای او ارزشمند هستند، شرکت می کند زیرا این حداقل ترین کاری است که صورت می گیرد.

وی گفت: حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، باعث می شود دولت های مزدور منطقه به خود آمده و از همراهی با رژیم صهیونیستی خودداری کنند.

وی افزود: متاسفانه برخی از کشورهای مسلمان از جمله کشورهای عربی به مراوادت اقتصادی با این رژیم جعلی می پردازند که راهپیمایی روز قدس باعث می شود فشار افکار عمومی جهان، مسیر آنها را تغییر دهد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نگاه تحقیر آمیز نسبت به سایر ملت ها و انسان ها دارد و به همین دلیل دست به قتل عام وحشیانه مردم غزه می زند، اظهار کرد: باید با حضور در راهپیمایی و ابراز نفرت از جنایات این رژیم به افکار عمومی دنیا نشان دهیم که این نگاه رژیم صهیونیستی خطرناک است و در صورت بی تفاوتی می تواند کل بشریت را مورد خطر قرار دهد.

حجت الاسلام دیرباز ادامه داد: راهپیمایی روز قدس وحضور پرشور ملت های جهان در آن موحب دلگرمی مبارزان فلسطینی شده و آنها را در رسیدن به هدف که همان نابودی رژیم صهیونیستی است، کمک می کند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان امام راحل روز جهانی قدس نامگذاری شده است؛ هرساله نه تنها ملت ایران بلکه بیشتر کشورهای حهان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و نفرت خود را از اسراییل نشان داده و با مردم فلسطین میثاقی دوباره می بندند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهپیمایی روز قدس موحب دلگرمی مبارزان فلسطینی می شود – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهپیمایی روز قدس موحب دلگرمی مبارزان فلسطینی می شود – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.