راه رئیسی باید به کمال برسد

راه رئیسی باید به کمال برسد

تفریحبار/مازندران امام جمعه بابل با تاکید براینکه، راه رئیسی باید به کمال برسد، گفت: مبادا این امر منحرف شود و خسارت صدچندان برملت ما وارد شود.

حجت الاسلام حسن روحانی شامگاه ۱۱ تیرماه در جمع حامیان سعید جلیلی در امامزاده قاسم شهرستان بابل با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و همراهانش، اظهار کرد: ۴۰ روز از شهادت این خادم ملت و خدمتگزار صدیق مردم می گذرد اما هنوز داغ آن در دل‌ها از بین نرفته است.

وی افزود: خدمت رسانی، ولایت پذیری و خدمتگذاری شهید جمهور به آحاد ملت در زمره ارزش‌های این شهید بود کسی که امید آینده ملت بود را از دست دادیم.

روحانی گفت: گرچه جسم او از میان ما رفت اما رسم او در میان ملت ما برقرار است، ما این شهید گرانقدر را با ارزش‌های متعالی می‌شناسیم او در خدمتگذاری، ساده زیستی و ولایت مداری معروف بود.

امام جمعه بابل تصریح کرد: حضور شما نشان می‌دهد ما در آستانه یک امتحان و انتخاب بزرگ هستیم گرچه این شهید گرانقدر از میان ما رفت اما راه و آثار او  در میان ملت ما نمی‌میرد و در انتخاب پیش رو نزدیک‌ترین شخصیت به این شهید را طبق منویات مقام معظم که دلداده انقلاب و خواهان حاکمیت ارزش‌های انقلاب اسلامی است انتخاب می‌کنیم.

امام جمعه بابل تصریح کرد: باید این راه رئیسی به  کمال برسد مبادا این امر منحرف شود و خسارت صدچندان برملت ما وارد شود.

روحانی گفت: خسران بزرگی است که هم شخصیت رئیسی را ازدست بدهیم وهم کسانی در مدیریت جامعه اسلامی قرار گیرند که راه او را منقطع کنند و دوباره به عقب برگردیم.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه رئیسی باید به کمال برسد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه رئیسی باید به کمال برسد"، کلیک کنید.