رسانه های عبری: قبل از حمله به لبنان باید دو مرتبه فکر کرد

رسانه های عبری: قبل از حمله به لبنان باید دو مرتبه فکر کرد

رسانه های صهیونیستی هشدار دادند ارتش رژیم صهیونیستی دچار فرسایش شده است و قبل از حمله به لبنان باید این مساله به طور دقیق بررسی شود.

به گزارش تفریحبار، شبکه 12 رژیم صهیونیستی گزارش کرد جنگ غزه آموخت که رسیدن به یک نتیجه زمان زیادی می برد و در اینجا هیچ نتیجه سریعی وجود ندارد.

این شبکه گزارش کرد پیش از جنگ در شمال فلسطین اشغالی باید این سوالات پاسخ داده شود که آیا این جنگ در صورت وقوع نتیجه ای خواهد داشت؟ چه زمانی نتیجه حاصل خواهد شد و بهای آن چقدر است؟

شبکه 12 صهیونیستی گزارش کرد، ارتش دچار فرسایش شده است و کاملا به تسلیحات آمریکا وابسته است و از سوی دیگر جبهه داخلی به هیچ وجه امن نیست، به همین دلیل باید قبل از تصمیم گیری برای حمله به لبنان دو بار فکر شود.

در همین راستا، «دانا وایس» تحلیلگر مسایل سیاسی شبکه 12 رژیم صهیونیستی گفت، تصاویری که هفته اخیر در جبهه شمال گرفته شده، هم برای صهیونیست ها و هم برای کاخ سفید نگران کننده است. وقوع یک جنگ همه جانبه در شمال نگران کننده است.

وی افزود: ارزیابی ها نشان می دهد که در صورت جنگ در جبهه شمال، ایران این بار بی طرف نمی ماند و اقدام خواهد کرد و همین مساله کاملا چهره نبرد را تغییر خواهد داد. به همین دلیل آموس هوکشتاین، نماینده رییس جمهور آمریکا روز دوشنبه به تل آویو سفر می کند.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه های عبری: قبل از حمله به لبنان باید دو مرتبه فکر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه های عبری: قبل از حمله به لبنان باید دو مرتبه فکر کرد"، کلیک کنید.