رشد 4 درصدی ورود خودرو به خوزستان از ابتدای اجرای طرح نوروزی

تفریحبار/خوزستان معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از رشد 4 درصدی ورود خودرو به استان در 16 روز گذشته خبر داد.

لاله صاحبی بزاز امروز، 11 فروردین ماه اظهار کرد: از 24 اسفند 1402 تا 10 فروردین سال جاری تعداد 769 هزار و 867 دستگاه خودرو وارد خوزستان شدند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 4 درصدی را نشان می دهد.

به گزارش تفریحبار، وی افزود: در همین مدت خروج 703 هزار و 313 دستگاه خودرو از استان به ثبت رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 8 درصد کاهش داشت.

معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به کاهش 12 درصدی مجموع تردد در محورهای استان، گفت: طی 16 روز گذشته 14 میلیون و 281 هزار و 361 خودرو در سطح محورهای استان تردد داشتند که بیشترین تردد خودرویی سایر استان ها در خوزستان مربوط به استان های تهران، لرستان و بوشهر بود.

صاحبی بزاز یادآور شد: در این مدت 28 هزار و 959 تماس با سامانه 141 برقرار و تعداد 171 مورد شکایت نیز ثبت شده است.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد 4 درصدی ورود خودرو به خوزستان از ابتدای اجرای طرح نوروزی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد 4 درصدی ورود خودرو به خوزستان از ابتدای اجرای طرح نوروزی"، کلیک کنید.