رعد و برق منجر به قطع برق برخی مناطق قم شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

رعد و برق منجر به قطع برق برخی مناطق قم شد - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تفریحبار، رگبار شدید به همراه رعد و برق شدید در شامگاه پنجشنبه سبب قطع جریان برق در برخی مناطق استان قم شده که تعمیر و اتصال مجدد برق در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت: بر اثر صاعقه رعد و برق 2 پست 63 کیلو ولت (قم مرکزی و مهدیه) از مدار خارج شده است.

یوسف صادقی ادامه داد: در همین راستا نیروهای شرکت توزیع نیروی برق استان قم و عوامل برق منطقه ای تهران جهت رفع مشکل در تلاش هستند.

کارشناس هواشناسی قم نیز بیان کرد: در چند روز آینده برای بعدازظهر و اوایل شب بارش های رگباری همراه با رعد و برق و افزایش سرعت وزش باد و گردوخاک پیش بینی می شود.

سعید اسماعیلی، افزود: از روز دوشنبه هفته آینده هوا صاف است و پدیده خاصی نیست؛ از امروز تا روز دوشنبه روند دما افزایشی می باشد.

در استان قم 109 ایستگاه هواشناسی شامل 12 ایستگاه سینوپتیک خودکار و 2 ایستگاه جاده ای، 52 ایستگاه باران سنج خودکار، 35 ایستگاه باران سنج سنتی و هشت ایستگاه سطح سنج که وضعیت سطح و دبی رودخانه ها را اندازه می گیرد، فعال است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رعد و برق منجر به قطع برق برخی مناطق قم شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رعد و برق منجر به قطع برق برخی مناطق قم شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.