ریزش بیشتر قیمت دلار در راه است؟

به گزارش خبرگزاری تفریحبار، قیمت دلار روز سه شنبه افزایش محدود 200 تا 300 تومانی داشت و در پله پایانی کانال چهارم از کریدور ششم بسته شد.

براساس گزارش تجارت نیوز، معامله گران مدعی هستند تقاضا اندکی از عرضه پیشی گرفته اما این حضور پررنگ بازارساز و کاهش اونس جهانی طلاست که انتظارات تورمی را تا حدودی کاهش داده است.

سیاست فریز دلار ادامه دارد

برخی معامله گران با توجه به اجرای سیاست فریز قیمت دلار توسط بانک مرکزی در سال گذشته معتقدند دلار با تلاش سیاست گذار در منطقه فعلی به ثبات رسیده و اگر اخبار نامساعد سیاسی روانه بازارها نشود؛ دلار فعلا در محدوده فعلی ماندگار است. باید توجه داشت روند کاهشی قابل توجه قیمت در بازارهای جهانی در کاهش التهابات بازارهای داخلی بی تاثیر نبود.

پیش بینی قیمت دلار 5 اردیبهشت 1403 / دلار در کف حمایت فریز شد؟

کارشناسان اقتصادی معتقدند در ادامه سال جاری فشار مالیاتی زیاد خواهد شد و سخت گیری های دولت افزایشی است. آنها می گویند برای دولت رونق اقتصادی و اشتغال اهمیت خاصی ندارد و همه اینها شرایط رکودی بدی برای بازارهای مالی به وجود خواهد آورد.

راه درهم از دلار جدا شد

قیمت درهم روز سه شنبه چهارم اردیبهشت کاهش 80 تومانی داشت و با رقم 17 هزار و 520 تومان بسته شد. تتر با کاهش 250 تومانی به کف کانال 65 هزار تومانی برگشت.

قیمت پوند انگلیس با رشد 30 تومانی روی رقم 80 هزار و 200 تومانی ایستاد. یورو نیز روز سه شنبه تغییر قیمت نداشت و با رقم 69 هزار و 240 تومان بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار در چهارمین روز اردیبهشت افزایش 150 تومانی داشت و به ترتیب با رقم 43 هزار و 896 تومان و حواله دلار با رقم 40 هزار و 976 تومان عرضه شد.

227217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریزش بیشتر قیمت دلار در راه است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریزش بیشتر قیمت دلار در راه است؟"، کلیک کنید.