ریزش هولناک ساختمان مسکونی در محله یافت آباد تهران+ فیلم – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

ریزش هولناک ساختمان مسکونی در محله یافت آباد تهران+ فیلم - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد: ساعت ۱۱:۱۶ دقیقه ظهر امروز حادثه آوار ساختمان در مجاورت ملک گودبرداری شده به آدرس یافت آباد خیابان مهتدی خیابان محمودی اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و در زمان ۵ دقیقه به محل می‌رسند.

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه مسکونی در ضلع جنوبی یک ملک به وسعت حدود ۲۵۰ متر بود که به عمق تقریبی ۶ متر گودبرداری شده بود. ساعتی قبل از تخریب ساختمان، ساکنان از صدای ناشی از شکستن شیشه‌ها و دیوارها متوجه خطر شده و بلافاصله ساختمان را ترک کرده بودند.

ملکی گفت: دقایقی بعد نیمی از ساختمان دو طبقه کاملاً تخریب و داخل گودبرداری ریخت اما خوشبختانه چون کسی در ساختمان حضور نداشت مورد مصدومیت نداشتیم. به کارگران محل گودبرداری نیز آسیبی نرسید.

وی بیان داشت: آتش‌نشانان پس از بررسی و اطمینان از حضور کسی در زیر آوار و ارائه توصیه‌های ایمنی لازم، محل را تحویل مالکان و عوامل شهرداری داده و مراجعت کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تاکید کرد: بارها شاهد ریزش ساختمان در مجاورت محل گودبرداری و یا تخریب دیواره‌های گودبرداری بوده‌ایم که باعث مصدومیت افراد و یا حتی تلفات جانی شده است.

ملکی خاطر نشان کرد: این مسئله اهمیت نظارت بر مرحله حساس گودبرداری و به ویژه مقاوم سازی و ایمن سازی دیواره‌های گود را بیشتر می‌کند. هرچه عمق گودبرداری بیشتر باشد و یا ساختمان‌های اطراف، بلند مرتبه یا قدیمی و فرسوده باشند ایمنی دیواره‌های گودبرداری مهم‌تر می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریزش هولناک ساختمان مسکونی در محله یافت آباد تهران+ فیلم – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریزش هولناک ساختمان مسکونی در محله یافت آباد تهران+ فیلم – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.