رییس اسبق فدراسیون کشتی درگذشت

رییس اسبق فدراسیون کشتی درگذشت

به گزارش خبرگزاری تفریحبار؛ سید محمد خادم حقیقت پیشکسوت کشتی و رییس اسبق فدراسیون کشتی درگذشت.

جامعه کشتی کشور درگذشت این پیشکسوت گرانقدر کشتی را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه ورزش تسلیت می گوید، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان صبر خواهان است.

سید محمد خادم حقیقت که طی سال های 1345 تا 1357 سه دوره ریاست فدراسیون کشتی را بر عهده داشته است از تاثیرگذارترین نفرات در کشتی کشور بود که سابقه قضاوت در المپیک 1960 رم و رقابت های جهانی 1961 یوکوهاما را در کارنامه خود داشت.

وی همچنین مدیریت تیم ملی کشتی آزاد ایران را در رقابت های جهانی یوکوهامای ژاپن را برعهده داشت که تیم ایران را این مسابقات با سرمربیگری حبیب اله بلور و با مدال های طلای غلامرضا تختی، امامعلی حبیبی، منصور مهدی زاده، محمدعلی صنعتکاران، محمدابراهیم سیف پور، مدال نقره نصراله سلطانی نژاد و مدال برنز حمید توکل بعنوان قهرمانی دست یافت.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس اسبق فدراسیون کشتی درگذشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس اسبق فدراسیون کشتی درگذشت"، کلیک کنید.