سخت تر از این فصل نداشته ام!

سخت تر از این فصل نداشته ام!

آفتاب نیوز :

کورس قهرمانی رقابت های لیگ برتر انگلیس همچنان با حضور سه تیم که نزدیک ترین فاصله ممکن را با یکدیگر دارند در حال پیگیری است و به هیچ وجه مشخص نیست که کدام یک از آن ها می توانند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. 

تقویم فشرده بازی های سیتی در چند هفته پیش رو با توجه به دیدار های دشواری که در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان اروپا برابر ریال مادرید در پیش دارد شرایط را برای این تیم سخت و سخت تر کرده است و آن ها در تلاش هستند که بتوانند در اوج بمانند. 

گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران درباره این تجربه اظهار داشت: «ما می دانیم که در حال تلاش برای چه کاری هستیم و برای چه بازی می کنیم. آن ها می دانند که این فصل به دلایل متفاوتی تا چه حد دشوار بوده است، مطمینا این سخت ترین فصلی است که تا به حال با آن روبرو شده ایم. 

ما در داخل باشگاه و تیم دقیقا می دانیم که این فصل لحظات خیلی خیلی سختی را پشت سر گذاشته ایم و هنوز هم در کورس قهرمانی و رقابت هستیم. من می دانم بازیکنانم آماده خواهند بود. می دانیم باید چه کار کنیم. ما باید این کار را به صورت دقیق انجام دهیم و برای کسب بهترین نتیجه ممکن تلاش کنیم.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخت تر از این فصل نداشته ام!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخت تر از این فصل نداشته ام!"، کلیک کنید.