سرلشکر سلامی: سبک زندگی و مدیریت علوی رییس جمهور به ملت معنا بخشید

سرلشکر سلامی: سبک زندگی و مدیریت علوی رییس جمهور به ملت معنا بخشید

فرمانده کل سپاه در پیام تسلیت خود به مناسبت شهادت رییس جمهور و همراهان وی گفت: سبک و سیره عملی رییس جمهور شهید که به گوهر تقوا مزین است ، زیست تراز، سبک زندگی و مدیریت علوی را  برای آحاد شیفتگان خدمت بی منت و صادقانه به ملت معنا بخشید.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تفریحبار، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه با صدور پیامی به مناسبت شهادت رییس جمهور و همراهان وی نوشت: در سالروز فرخنده میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (علیه آلافُ التَّحِیَّهِ وَ الثَّناءِ) امام ریوف و مهربان، ملت شریف و نجیب ایران اسلامی شهادت مظلومانه «خادم الرضا (ع)»، حماسه ساز میدان پیشتازی خدمت بی منت به ملت و مملکت، «حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی» و شهیدان گرانقدری را شاهد است که هر یک در زمره نماد های زرین و تابناک وفاداری و فداکاری صادقانه پای کار انقلاب، نظام و میهن اسلامی در تاریخ این سرزمین ماندگار و جاودانه شدند.

حافظه تاریخی ایران عزیز امروز یادآور حوادث و رخداد هایی به مانند وقایع تروریستی هفتم تیرماه و هشتم شهریورماه سال 1360 و شهادت شخصیت های برجسته کشور از جمله شهیدان رجایی و باهنر رییس جمهور و نخست وزیر محبوب و مردمی وقت کشور و نیز آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام و امت است که با الطاف خداوندی بر خلاف خواست دشمنان خبیث انقلاب و نظام، تقویت وحدت و اتحاد ملی و تولید سرمایه و اراده قدرتمند و نافذ برای تداوم انقلاب و گشایش دروازه های پیشرفت ایران عزیز را رقم زد.

سبک و سیره عملی رییس جمهور شهید که به گوهر تقوا، اخلاص، ساده زیستی، عدالت طلبی، فسادستیزی، توکل به خدا و ولایتمداری مزیّن است، زیست تراز سبک زندگی و مدیریت علوی را برای آحاد شیفتگان خدمت بی منت و صادقانه به ملت معنا بخشید و پرچم ایثار و جان دادن در «خیمه ولایت» و «میدان خدمت» را در این سرزمین همچنان برافراشته و راهنمای ایرانیان در آینده پیش رو قرار داده است.

او در اوج آرامش و سکینه قلبی، ایستایی و استراحت را برای خود حرام می دانست و شبانه روز در اندیشه و تلاش برای حل مشکلات کشور و مردم و همراه سازی فرصت ها و ظرفیت های موجود در این راستا بود.

یاد، نام، خاطرات و نقش آفرینی های الهام بخش، حماسی و درس آموز «سیدالشهدای خدمت» در ایفای مسیولیت های خطیر و حساس در نظام اسلامی به ویژه طی دوره سه ساله ریاست جمهوری، به مثابه یک مکتب و الگوی مطلوب بایستی همواره زنده بماند و در این صحنه سترگ اصحاب رسانه، شخصیت ها و گروه های مرجع و تاثیرگذار جامعه بایستی با تبیین و ترویج ابعاد باشکوه شخصیتی ایشان، رسالت خود را به شایستگی ایفا کنند.

به فضل الهی، نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت تدابیر و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سرمایه بزرگ پشتیبانی ملت مومن و انقلابی، توفنده تر از گذشته حرکت آرمانی به سمت «ایران قوی» و «تمدن سازی نوین اسلامی» را تداوم بخشیده و اردوگاه دشمنان قسم خورده این سرزمین را همچنان ناکام و ناامید خواهد ساخت.

شهادت پرافتخار رییس جمهور محبوب و مغتنم و سایر شهدای عالیقدر این حادثه جانسوز «آیت الله سید محمدعلی آل هاشم (نماینده مکرم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز)، دکتر حسین امیرعبداللهیان (وزیر خارجه جهادی و انقلابی کشور)، دکتر مالک رحمتی (استاندار خدوم آذربایجان شرقی)، سردار سرتیپ پاسدار محمدمهدی موسوی (فرمانده شجاع یگان حفاظت نهاد ریاست جمهوری) و شهدای عزیز کادر پرواز سرهنگ خلبان سید طاهر مصطفوی، سرهنگ خلبان محسن دریانوش و سرگرد فنی بهروز قدیمی» را به پیشگاه مقدس حضرت بقیهالله الاعظم (ارواحنا فداه)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی فرمانده کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، خانواده معزز شهیدان، ارتش غیرتمند جمهوری اسلامی و آحاد ملت قهرمان و قدرشناس ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و علو درجات شهیدان والامقام و همنشینی با حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) و آرامش و شکیبایی خانواده و عموم ارادتمندان رییس جمهور مخلص و خستگی ناپذیر را از خداوند متعال طلب می کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرلشکر سلامی: سبک زندگی و مدیریت علوی رییس جمهور به ملت معنا بخشید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرلشکر سلامی: سبک زندگی و مدیریت علوی رییس جمهور به ملت معنا بخشید"، کلیک کنید.