سهرابیان: نتایج ما بهتر از ریو خواهد بود اما…

سهرابیان: نتایج ما بهتر از ریو خواهد بود اما...

رئیس فدراسیون قایقرانی ایران گفت: قطعا نتایج ما بهتر از ریو خواهد بود اما فشار روانی را روی ورزشکاران زیاد نکنید.

به گزارش تفریحبار، علیرضا سهرابیان در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران المپیکی توضیح داد: سه ورزشکار ما در این مراسم حضور داشتند و دو ورزشکار دیگر ما تهران نبودند. آنها خود را برای مسابقات آماده می‌کنند و آنها را دوشنبه به اردوی برون‌مرزی در ایتالیا می‌فرستیم تا خودشان را با تیم ملی ایتالیا آماده کنند و از همانجا به فرانسه اعزام شوند. امیدواریم نتایج مطلوبی را کسب کنند.

او درباره زمان اعزام ملی‌پوشان به ایتالیا نیز گفت: شنبه صبح ویزاها آماده است و اگر بلیت باشد، دوشنبه صبح آنها را اعزام می‌کنیم.

سهرابیان درباره تجلیل خانواده ورزشکاران نیز گفت: برای اولین بار بود این اتفاق افتاد. وزیر و عوامل کمیته هدایای خوبی هم برای خانواده ورزشکاران در نظر گرفتند که اتفاق خوبی بود. پاداش خوبی هم برای ورزشکاران در نظر دارند که اتفاق پسندیده‌ای است.

او در پاسخ به این سوال که آیا نتایج قایقرانی بهتر از المپیک ریو خواهد بود، تصریح کرد: مطمئنا بهتر از ریو خواهیم بود اما لطفا بار روحی را زیاد نکنند. بزرگ‌کردن وظیفه ورزشکاران کار را برای آنها سخت می‌کند. همه آنها برای موفقیت عازم پاریس می‌شوند.

رئیس فدراسیون قایقرانی درباره درخواست خود از رییس‌جمهور جدید نیز گفت: آقای هاشمی نسبت به وزرای قبلی کار درستی انجام می‌دهند. حضور هاشمی می‌تواند ادامه‌دار باشد و از دکتر پزشکیان به عنوان فردی که هیچ فرقی میان گروه و حزبی نمی‌گذارد، خواهش می‌کنم فردی را در نظر بگیرند که ورزش را درک کند. امیدوارم برای پیشرفت ورزش تلاش کنند.

پایان خبر تفریحبار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهرابیان: نتایج ما بهتر از ریو خواهد بود اما…" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهرابیان: نتایج ما بهتر از ریو خواهد بود اما…"، کلیک کنید.