سهراب بختیاری زاده سرمربی طلایی پوشان شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

سهراب بختیاری زاده سرمربی طلایی پوشان شد - خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تفریحبار، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، سهراب بختیاری زاده را به عنوان سرمربی این تیم در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر انتخاب کرد.

سهراب بختیاری زاده متولد 1353 اهواز است که سابقه بازی در تیم های شاهین اهواز، فولاد خوزستان، استقلال تهران، صبای تهران و ارزروم اسپور ترکیه را داراست.

سرمربی جدید تیم صنعت نفت آبادان سابقه بازی در جام ملت های آسیا 2000 لبنان همراه با تیم ملی ایران را دارد؛ ضمن اینکه پیراهن مقدس تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 آلمان را بر تن داشت و زننده این تیم برابر آنگولا در این رقابت ها بود.

نفت مسجدسلیمان، استقلال خوزستان و شهر خودرو مشهد از جمله تیم هایی است که بختیاری زاده هدایت آنها را به عنوان سرمربی بر عهده داشت.

این مربی خوزستانی به عنوان دستیار کرانچار در تیم ملی امید ایران نیز سابقه همکاری دارد.

سهراب بختیاری زاده مدتی نیز مدیر فنی تیم شمس آذر قزوین در رقابت های لیگ برتر 1402 – 1403 را در کارنامه ورزشی خود دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهراب بختیاری زاده سرمربی طلایی پوشان شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهراب بختیاری زاده سرمربی طلایی پوشان شد – خبرگزاری تفریحبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.